Kruhy a srdce z aranžovací hmoty

Přejít rovnou k produktům

Tvoříte aranžmá z umělých květin a běžné tvary floristické aranžovací hmoty vás nudí? Aranžovací hmoty tvaru srdce či kruhu budou tou správnou volbou! Jelikož dokáží dobře zadržet vodu, jsou vhodné také pro živé květiny. Kruhová hmota na aranžování květin se nejčastěji využívá na smuteční věnce. Zelená aranžovací hmota ve tvaru srdce najde využití zejména ve svatební floristice. Na našem blogu najdete dokonce inspiraci na luxusní plné srdce z aranžovací hmoty. Velice oblíbený bývá také tvar kříže – a to zejména ve smuteční floristice. Vybírat můžete jak z aranžovacích hmot na stojánku, tak i k položení. 

Na našich stránkách naleznete aranžovací hmotu na květiny také ve tvaru čtverce, kvádru, motýla či medvídka. Navíc nabízíme speciální aranžovací hmotu na suché květiny. Neváhejte si prohlédnout naši celou nabídku – specializujeme se na kvalitní floristické potřeby a umělé květiny jako živé.

Míra Jandera

Chcete pomoci?

Mirek Jandera #klukodkytek

Co vás nejčastěji zajímá?

Přejít do poradny

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.