Victoria SEC

AP0964
AP0964 Victoria SEC
Victoria SEC - aranžovcí hmota pro suché a umělé květiny. Rozměry bloku suché hmoty: (DxŠxV) 23x7,5x11 cm. Dodáváme: 5/20 ks, uvedená cena je za 1 kus. Vyžíváte na suchou či umělou vazbu, díky větší tvrdosti hmoty, která tak zabraňuje snadnému vypadávání květů a dekorací.
Aranžovací hmota na suché květiny či umělé květiny o rozměrech: délka 23 centimetrů, šířka 7,5 centimetru a výšce 11 centimetru. Dodáváme po 5 kusech či kartonové balení 20 kusů, uvedená cena je za 1 kus.

Produkt Victoria SEC je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Látkové lilie v živé vazbě

Fotka vaší práce a našeho zboži, aneb vazbové látkové lile v "akci".

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Inspirace na plné srdce z aranžovací hmoty

Inspirativní ukázka od polské floristiky Katarzyny Kopcza, jak naložit s plným tvarem srdce na stojanu v pietní floristice.

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.