Vánoční stuhy

Přejít rovnou k produktům

Vytvořte nápadité aranžmá z umělých květin pomocí kvalitních vánočních stuh. Využít je můžete také k dekoraci domu nebo balení vánočních dárků. Zvlášť oblíbené jsou např. mašle ze stuhy nebo jako doplněk do vlasů. Nabízíme nespočet různých vzorů, barev a šíří vánočních stuh, které vám pomohou naladit se na pravou vánoční atmosféru a vykouzlí úsměv na nejedné tváři. 

Nabízíme látkové stuhy, metalické stuhy, široké stuhy, ozdobné stuhy, stuhy s potiskem a mnoho dalších. Pro tvorbu vánočních dekorací a zejména pak adventního věnce nabízíme také kruhovou aranžovací hmotu, svíčky, lepidla a přízdoby. Neváhejte si prohlédnout naši celou nabídku – specializujeme se na floristické potřeby, umělé květiny jako živé (např. umělé vánoční hvězdy) a další dekorace jako třeba ozdoby na vánoční stromeček.

Míra Jandera

Chcete pomoci?

Mirek Jandera #klukodkytek

Co vás nejčastěji zajímá?

Přejít do poradny
ST2086
Atlasová stuha se vzorem 25/20m
Skladem

Atlasová stuha se vzorem 25/20m

8 Variant :

104 Kč s DPH

Detail

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.