Pietní kříž se stojanem

Kříž z aranžovací hmoty s dřevěným stojanem, aranžovací hmota je zpevněna pletivem.
Kříž z aranžovací hmoty 50 cm stojan - výška kříže 50 centimetrů, šířka 28 centimetrů, šířka profilu 7 centimetrů, výška hmoty 3cm, zpevněno pletivem. Baleno v setu po 2 kusech.

Pietní kříž floristický stojan 75 cm - výška kříže 75 centimetrů, šířka 41 centimetrů, šířka profilu 7,5 centimetrů, výška hmoty 3cm, zpevněno pletivem. Baleno v setu po 2 kusech.

Produkt Pietní kříž se stojanem je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Inspirace na plné srdce z aranžovací hmoty

Inspirativní ukázka od polské floristiky Katarzyny Kopcza, jak naložit s plným tvarem srdce na stojanu v pietní floristice.

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Fotka od Vás - aranžovací kroužek pod urnu

Dorazila další fotka vaší práce a tak rádi ukážeme. Kroužek z aranžovací hmoty s pevnou plastovou podstavu. Kruh byl navržen k pietní floristice, ale využití najde i k jiným příležitostem. 

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.