Pohřební držáky s aranžovací hmotou

Přejít rovnou k produktům

Floristické aranžovací držáky mají největší využití ve smuteční floristice. Slouží k vpichování živých i umělých květin. Květinovému aranžmá dodávají správný tvar a zajišťují jeho celkovou stabilitu. Základ kvalitního pohřebního držáku tvoří pevná plastová klec naplněná aranžovací hmotou dle využití (např. aranžovací hmota na suché květiny). Dostupné jsou v různých tvarech a rozměrech. 

Potřebujete-li větší stabilitu a variabilitu, lze místo aranžovacího držáku použít garnet, což je držák s více možností uchopení a upevnění. Kromě pohřebních držáků nabízíme také držáky na svatební kytice a svatební držáky na auto. Pokud si s výběrem držáku nevíte rady, neváhejte si přečíst náš instruktážní článek na blogu nebo nás kontaktujte.

Míra Jandera

Chcete pomoci?

Mirek Jandera #klukodkytek


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.