Dekorace

Přejít rovnou k produktům

Vytvořte si doma příjemnou a útulnou atmosféru pomocí stylových dekorací. Ať už jste fanouškem minimalismu, nebo preferujete naopak výrazné prvky, u nás najdete to pravé. Specializujeme se na moderní i tradiční dekorace, které dodají jiskru každému místu. V naší nabídce nechybí dekorace vánoční, velikonoční, svatební, ani celoroční. Během vánočního času oceníte náš široký výběr dekoračních hvězd různých velikostí i materiálů. Nabízíme také drobné přízdoby na drátku, které se ideálně hodí k zdobení adventního věnce – např. jeřabiny, malé třpytivé hvězdy či kuličky. Kromě vánočních ozdob nabízíme ale i originální velikonoční vajíčka nebo také dekorační svatební diamanty.

Kromě dekorací všeho druhu se specializujeme na floristické potřeby, stuhy (smuteční stuhy, vánoční stuhy) a umělé květiny jako živé. Vylaďte si domov přesně dle vašich představ – protože na každém detailu záleží.

Míra Jandera

Chcete pomoci?

Mirek Jandera #klukodkytek

Co vás nejčastěji zajímá?

Přejít do poradny
DK0235
Drátěná hvězda vánoční 10 cm
Skladem

Drátěná hvězda vánoční 10 cm

3 Varianty :

25 Kč s DPH

Detail

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.