Věnec s aranžovací hmotou a stojanem

Náš tip
AP1323 Věnec s aranžovací hmotou a stojanem
Věnec (kruh) s aranžovací hmotou a dřevěným stojanem.

Věnec s aranžovací hmotou a stojanem za 495,50 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Popisek
  • šířka: dle volby
  • material: aranžovací hmota, tvrzeny polystyrén, dřevěný stojan

Produkt Věnec s aranžovací hmotou a stojanem je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST2241
Vánoční stuha - 2,3/10m
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Vánoční stuha - 2,3/10m

63 Kč s DPH

Detail
PL0171
Aranžovací miska Decorra
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Aranžovací miska Decorra

2 Varianty

41 Kč s DPH

Detail
ST1722
Stuha růžová vzor krajka 3,5/05
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha růžová vzor krajka 3,5/05

123 Kč s DPH

Detail
DK0125
Zápich hlemýžď barevný mix 24
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Zápich hlemýžď barevný mix 24

392 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Věnec s aranžovací hmotou a stojanem - inspirace od Vás

Posíláte své práce a nás to moc těší. Ukázka věnců o průměru 55 cm s aranžovací hmotou a stojanem v podání floristek z Květinářství Pytlík.  

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Jaký vybrat držák s aranžovací hmotou ?

Potřebujete malý, střední, velký držák s aranžovací hmoty? Váháte s výběrem velikosti? Nebo děláte něco velkého a potřebujete stabilitu na květinové aranžmá? Řešení máme! Pojďme se společně podívat na varianty a uvést příklady nejčastějšího použití :).

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.