Plastová miska kříž 32 x 23

PL0169
PL0169 Plastová miska kříž 32 x 23
Plastová miska ve tvaru kříže o rozměrech 32,5x23,8x6.

Plastová miska kříž 32 x 23 za 60,50 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Popisek
  • venkovní rozměr: 32,5x23,8x6 centimetrů
  • vnitřní rozměr otvoru: 31x22x5,5 centimetrů
  • materiál: plast
  • balení: 1 kus / 25 kusů ve folii
  • Využití: květinové dekorace pietních míst, možno plnit suchou či mokrou aranžovací hmotou.

Produkt Plastová miska kříž 32 x 23 je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST0965
Organzová stuha růžová  - kytičky 4/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Organzová stuha růžová - kytičky 4/10

173 Kč s DPH

Detail
ST2461
Stuha pomerančová bílý vzor 1/10m
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha pomerančová bílý vzor 1/10m

55 Kč s DPH

Detail
AP0507
Plastový zapich - pinholder
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Plastový zapich - pinholder

3,15 Kč s DPH

Detail
DK0050
Vajíčka křepelči fialová
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Vajíčka křepelči fialová

94 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Inspirace 02. 08. 2020

Jak využít dráty ve floristice?

2 videa:

1) rychlá a jasná základní ukázka co a jak s dráty

2) jak na využít dráty ve vašem květinovém tvoření!

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

FirmNovinky 12. 10. 2022

Novinky ve vazbových květech

Ač to na první pohled nevypadá, doskladnilo se několik desítek barev a produktů z látkových květů. Pojďme to společně prozkoumat!

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.