Miska s hmotu - mokrá - 1/2 cihly

Pevná plastová miska s aranžovací hmotu na živé květiny - 1/2 cihly - rozměry 13 x 13 x 6 cm, samotný vklad aranžovací hmoty 11 x 11 x 5 cm. Baleno ve folii po 2 kusech a kartonu po 24 kusech.

Miska s hmotu - mokrá - 1/2 cihly za 29,04 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Pevná plastová miska s aranžovací hmotu na živé květiny - 1/2 cihly - rozměry 13 x 13 x 6 cm, samotný vklad aranžovací hmoty 11 x 11 x 5 cm. Baleno ve folii po 2 kusech a kartonu po 24 kusech.

Produkt Miska s hmotu - mokrá - 1/2 cihly je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST2119
Stuha kostka 4/25m
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha kostka 4/25m

244 Kč s DPH

Detail
PL0139
Miska elipsa mini
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Miska elipsa mini

4 Varianty

30 Kč s DPH

Detail
VL0723
Vánoční hvězda 8cm/24ks
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Vánoční hvězda 8cm/24ks

7 Variant

4,24 Kč s DPH

Detail
ST2104
Kostková stuha zlatokrémová 4/25m
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Kostková stuha zlatokrémová 4/25m

244 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

FirmNovinky 08. 03. 2021

MDŽ

„Miluješ-li květinu, která vyrostla na nějaké hvězdě, rád se v noci díváš na nebe. Všechny hvězdy rozkvétají květinami…“
Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ

Krásné prožití MDŽ za Bří přeje Mirek

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

FirmNovinky 05. 05. 2022

Novinky ve floristických miskách

Posloucháme vaše přání ;) Pojďme to společně prozkoumat!

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.