Inspirace jak na dekorování láhve za pomocí mini deco

Inspirace jak na dekorování láhve za pomocí mini deco
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Inspirace jak na dekorování láhve za za pomocí aranžovací hmoty Mini DECO

Aranžovací hmota Mini DECO je velmi šikovná pomůcka floristy, kterou využijete nejen ve svatební floristice. Mini Deco je malá plastová klec naplněná kvalitní květinovou hmotu, která má na spodní straně jednak oboustanou lepící pásku, tak z boku 2 očka o šířce 1 centimetr, kde protáhnete třeba saténovou stuhu. A právě díky těmtom očkům ji můžete přichytit i na láhve. Pak stačí 2 šikovné ruce a trocha fantazie a netradiční dárek je hotov ;)

 

Mini deco najdete v naší nabídce zde a budeme rádi, když se o své dílo podělíte ;)

Základ pro aranžmá mini deco
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Základ pro aranžmá mini deco

Základ pro aranžmá mini deco o průměru 5 centimetrů. Využijete na zápěstní náramky, květinové dekorace lahví, nebo na malé květinové aranžmá třeba na dárek. Upevníte pomocí stuhy, přes ouška držáku, na spodku je i oboustanná samolepka. Baleno v krabičce po 4 kusech, uvedená cena je za 1 kus.

40 Kč s DPH

Detail

 

 

Líbí se článek? Sdílejte ho! :)

Míra Jandera

Chcete pomoci?

Mirek Jandera #klukodkytek


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5 zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.