Tekuté lepidlo na květy v tubě 50 ml

AP1317
AP1317 Tekuté lepidlo na květy v tubě 50 ml
Univerzální voděodolné lepidlo v tubě o obsahu 50 ml využíváte k lepení živého i suchého materiálu.

Tekuté lepidlo na květy v tubě 50 ml za 191,91 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Univerzální voděodolné lepidlo v tubě o obsahu 50 ml využíváte k lepení živého i suchého materiálu.

Produkt Tekuté lepidlo na květy v tubě 50 ml je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST1116
Smuteční stuha proužek 8/50
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Smuteční stuha proužek 8/50

1 Varianta

194 Kč s DPH

Detail
ST1571
Stuha torsade 2,5/10 hnědá
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha torsade 2,5/10 hnědá

61 Kč s DPH

Detail
ST2835
Velikonoční stuha vajíčka 3,5/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Velikonoční stuha vajíčka 3,5/10

120 Kč s DPH

Detail
AP1112
Vánoční výřez 5cm - 5ks
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Vánoční výřez 5cm - 5ks

55 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

FirmNovinky 08. 03. 2022

MDŽ 2022

„Miluješ-li květinu, která vyrostla na nějaké hvězdě, rád se v noci díváš na nebe. Všechny hvězdy rozkvétají květinami…“
Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ

Krásné prožití MDŽ za Bří přeje Mirek

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Věnec s aranžovací hmotou a stojanem - inspirace od Vás

Posíláte své práce a nás to moc těší. Ukázka věnců o průměru 55 cm s aranžovací hmotou a stojanem v podání floristek z Květinářství Pytlík.  

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.