Svěží inspirace na jarní věnec ze Slovinska

Svěží inspirace na jarní věnec ze Slovinska
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Při brouzdání floristickým světem internetem mne neustále udivuje precizní práce a nápaditost floritické dílny Cvetlicarna Roz'ca - Tržič  ze Slovinska a tímto děkuji za možnost sdílení.

Svěží inspirace na jarní věnec ze Slovinska

Základem je pravděpodobně slaměný či proutěný kruh na který je doplněn další materiál,  který je uchcen vazacím drátem nebo lepidlem.

V tomto detialu krásně vyniká použitý základní materiál, který byl identifikován jako větve oliv, oleandru, či vavřínu, jivy, doplně o snítky statice, mimózy a šišky modřínu. Jarní nádech dodávají příčka perličky,  smetanová peříčka a umělá vajíčka které jsou přichyceny pomocí tavného lepidla.

 
Další krásný detail, kde je vidět propracovanost věnce.
 
 
A celkový pohled na věnec vyfocený na typickém místě pro tuto floristickou dílnu. 

Líbí se článek? Sdílejte ho! :)

Míra Jandera

Chcete pomoci?

Mirek Jandera #klukodkytek

Štítky


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5 zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.