Stuha metalická 4/50

ST3314
ST3313 Stuha metalická 4/50
Stuha metalická o šířce 4 centimetrů a návinu 47 metrů (50 yardů). Materiál stuhy je polypropylén. Uvedená cena je za celý návin stuhy.

Stuha metalická 4/50 za 104,06 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Popisek
  • šířka stuhy: 4 centimetrů
  • návin stuhy: 47 metrů (50 yardů)
  • materiál: PP - polypropylen
  • cena: za celý návin

Produkt Stuha metalická 4/50 je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST2838
Velikonoční stuha juta husy 3,5/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Velikonoční stuha juta husy 3,5/10

1 Varianta

80 Kč s DPH

Detail
ST2031
Plátnová stuha zlatá 2,5/25m
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Plátnová stuha zlatá 2,5/25m

173 Kč s DPH

ST1658
Stuha kostka krémbordóčervená 4/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha kostka krémbordóčervená 4/10

142 Kč s DPH

SU0250
Révová koule 5 cm - 20ks - hnědá
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Révová koule 5 cm - 20ks - hnědá

196 Kč s DPH

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Jak se používá aranžovací hmota? Aneb vše o květinových hmotách!

Ptáte se jak vybrat aranžovací hmotu? Jak kostku hmoty namočit? Jak dlouho vydží květiny v květinové hmotě? Odpovíme na časté dotazy a pokud není zodpovězeno, nebojte se zeptat ;) 

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Inspirace 28. 09. 2022

Kruh z aranžovací hmoty a seda

Podzim již hraje všemi barvami, tak se pojďte podívat na inspiraci jak využít kruh z aranžovací hmoty a sedum.

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.