Chcete pomoci?
Mirek Jandera #klukodkytek
Zeptat se na cokolivRatan ball, nebo také ratanová koule o průměru 4 cm, balení obsahuje 30 kusů, uvedená cena je za celé balení. Rattan ball využíváte na různé dekorace, aranžujete jen položením, drátkováním, nebo lepíte tavným lepidlem.
Ratan ball, nebo také ratanová koule o průměru 4 cm, balení obsahuje 30 kusů, uvedená cena je za celé balení. Rattan ball využíváte na různé dekorace, aranžujete jen položením, drátkováním, nebo lepíte tavným lepidlem.
Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu
Uznávaná česká floristka Klára Franc Vaříková hned 2x ukázala, jak elegantně využít organzu ve smuteční floristice.
Číst celý článek
Autor článku Mirek Jandera
Podzim je období údržby zahrad i květin a přípravy na zimu. Pojďte se podívat na inspiraci jak využít srdíčko z aranžovací hmoty a ostříhaný okrasný chřest.
Číst celý článek
Autor článku Mirek Jandera