Chcete pomoci?
Mirek Jandera #klukodkytek
Zeptat se na cokolivKeramický podstavec na čajovou svíčku v luxusním lesklém zlatém provedení o výšce 10 cm a šířce 6 cm představuje elegantní a zářivou vánoční dekoraci, kterou využijete samostatně pro navození sváteční atmosféry i jako výrazný prvek do adventních aranžmá a na štědrovečerní stůl.
Prozářete vánoční svátky luxusním třpytem a hřejivým světlem. Elegantní keramický podstavec na čajovou svíčku v zářivě zlaté barvě je dokonalým doplňkem pro vytvoření kouzelné sváteční atmosféry. Kvalitní keramika s hladkým, vysoce lesklým povrchem nádherně odráží plamínek svíčky, čímž opticky znásobuje jeho jas a dodává prostoru hřejivou, slavnostní náladu. Díky svému minimalistickému, a přitom nepřehlédnutelnému designu se tento stojánek stane ozdobou každého štědrovečerního stolu, komody nebo okenního parapetu.
Podstavec disponuje kompaktní výškou 10 cm a šířkou 6 cm, což z něj činí ideální vertikální prvek, který v kompozicích nezabere příliš mnoho místa, ale přesto vynikne. Horní kalich je přesně dimenzován pro standardní čajové svíčky. Pevná keramická základna zajišťuje perfektní stabilitu a bezpečnost při hoření. Tento zlatý svícen můžete postavit zcela samostatně jako drobný elegantní detail, nebo jej zakomponovat pomocí tavné pistole či drátu do bohatých vánočních věnců, zimních truhlíků a adventních žardiniér. Odolný povrch se snadno udržuje a zaručuje, že vám tato dekorace bude dělat radost po mnoho zimních sezón.
Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu
Posíláte své práce a nás to moc těší. Ukázka kruhu s aranžovací hmotou a stojanem o průměru 55 centimetrů v podání floristek z Květinářství Dětmarovice.
Číst celý článek
Autor článku Mirek Jandera
Znáte přísloví: "Dobrá hospodyňka pro pírko přes plot skočí"? Tak tento věnec je přesně v tomto duchu :)
Číst celý článek
Autor článku Mirek Jandera