Gerbera saténová

Gerbera saténová o průměru 10,5 centimetrů. Látková saténová květina složena z 5 plátků. Baleno ve folii po 24 kusech, uvedená cena je za 1 kus. Květina se upevňuje na drátek či stonek který není součástí balení, můžete ji také lepit pomocí tavného lepidla.

Gerbera saténová za 6,17 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Popisek
  • průměr květu: 10,5 centimetrů
  • materiál: satén - lesklá látka
  • počet plátků v květu: 5
  • balení: 24 květů ve folii
  • uchycení: drát LS0050 či stonek případně lepit tavným lepidlem, nebo propíchnout zavíracím špendlíkem

Produkt Gerbera saténová je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

SU0568
Pedig 2mm/100g zelený
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Pedig 2mm/100g zelený

138 Kč s DPH

Detail
ST2151
Stuha kostka bíločervená 4/25m
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha kostka bíločervená 4/25m

252 Kč s DPH

Detail
SU0436
Ratanový kruh 25cm
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Ratanový kruh 25cm

129 Kč s DPH

Detail
PO0085
Polystyrénový kužel
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Polystyrénový kužel

1 Varianta

17,30 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Fotka od Vás

Dorazila další fotka vaší práce a tak rádi ukážeme, látkové pivoně velké ve vaši dekoraci na dveře. 

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Inspirace 05. 11. 2022

Inspirace jak využít land lotus ve vánoční výzdobě

Vánoce ji pomalu "klepou" na dveře a tak přinášime inspiraci jak využít suché květy land lotusu.

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.