Aranžovácí hmota suché květiny MOSY SEC

AP1308
AP1308 Aranžovácí hmota suché květiny MOSY SEC
Aranžovácí hmota na suché květiny#EnterBlok aranžovací hmoty o rozměrech 23,5 x 11 x 7,5 cm#EnterBaleno po 5 kusech, karton 20 kusů.

Aranžovácí hmota suché květiny MOSY SEC za 32,19 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Aranžovácí hmota na suché květiny Blok aranžovací hmoty o rozměrech 23,5 x 11 x 7,5 cm
Baleno po 5 kusech, karton 20 kusů.
Používáte na aranžování suchých květin, nebo umělých květin.

Produkt Aranžovácí hmota suché květiny MOSY SEC je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

AP1318
Sekaný drát zelený 40cm/1kg
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Sekaný drát zelený 40cm/1kg

11 Variant

157 Kč s DPH

Detail
ST2974
Stuha jarní výsek motýl 2,5/20
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha jarní výsek motýl 2,5/20

3 Varianty

94 Kč s DPH

Detail
ST1718
Stuha červená vzor srdíčko 8/05
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha červená vzor srdíčko 8/05

170 Kč s DPH

Detail
PL0062
Aranžovací miska velká
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Aranžovací miska velká

5 Variant

40 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Jaký vybrat držák s aranžovací hmotou ?

Potřebujete malý, střední, velký držák s aranžovací hmoty? Váháte s výběrem velikosti? Nebo děláte něco velkého a potřebujete stabilitu na květinové aranžmá? Řešení máme! Pojďme se společně podívat na varianty a uvést příklady nejčastějšího použití :).

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.