Aranžovací kroužek 30cm pod urnu

AP1194
AP1194 Aranžovací kroužek 30cm pod urnu
Aranžovací kroužek 30cm na plastové desce s hmotou na živé květiny, sice primárně určeno pro pietní floristiku, ale nikdo neříká, že ho využijete jen tam :)

Aranžovací kroužek 30cm pod urnu za 160,45 Kč s DPH Skladem

Kroužek o průměru 30 cm pod urnu s aranžovací hmotou na živé květiny, vnější průměr 30cm, vnitřní průměr 18cm, síla a výška hmoty 5cm, kroužek je v misce (takže je dno pod celou plochou). Baleno v setu 2 kusů, uvedená cena je za 1 kus.

Produkt Aranžovací kroužek 30cm pod urnu je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Inspirace na plné srdce z aranžovací hmoty

Inspirativní ukázka od polské floristiky Katarzyny Kopcza, jak naložit s plným tvarem srdce na stojanu v pietní floristice.

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Fotka od Vás - aranžovací kroužek pod urnu

Dorazila další fotka vaší práce a tak rádi ukážeme. Kroužek z aranžovací hmoty s pevnou plastovou podstavu. Kruh byl navržen k pietní floristice, ale využití najde i k jiným příležitostem. 

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.