Aranžovací kroužek 30cm pod urnu

AP1194
AP1194 Aranžovací kroužek 30cm pod urnu
Aranžovací kroužek 30cm na plastové desce s hmotou na živé květiny, sice primárně určeno pro pietní floristiku, ale nikdo neříká, že ho využijete jen tam :)

Aranžovací kroužek 30cm pod urnu za 196,02 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Kroužek o průměru 30 cm pod urnu s aranžovací hmotou na živé květiny, vnější průměr 30cm, vnitřní průměr 18cm, síla a výška hmoty 5cm, kroužek je v misce (takže je dno pod celou plochou). Baleno v setu 2 kusů, uvedená cena je za 1 kus.

Produkt Aranžovací kroužek 30cm pod urnu je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST2711
Smuteční stuha krémová cerny dekor 8/50
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Smuteční stuha krémová cerny dekor 8/50

194 Kč s DPH

Detail
SV0279
Svíčka konzumní slonovinová
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Svíčka konzumní slonovinová

7,02 Kč s DPH

Detail
VL0066
Růže poupě velké Delux
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Růže poupě velké Delux

1 Varianta

7,26 Kč s DPH

Detail
ST2385
Jarní stuha zajíček 2,5/20
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Jarní stuha zajíček 2,5/20

3 Varianty

299 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Jaký vybrat držák s aranžovací hmotou ?

Potřebujete malý, střední, velký držák s aranžovací hmoty? Váháte s výběrem velikosti? Nebo děláte něco velkého a potřebujete stabilitu na květinové aranžmá? Řešení máme! Pojďme se společně podívat na varianty a uvést příklady nejčastějšího použití :).

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.