Jarní stuha baby ballon růžová 2,5/20

ST2386
ST2386 Jarní stuha baby ballon růžová 2,5/20
Jarní stuha baby ballon růžová - látková stuha o šířce 25 milimetrů a návinu 20 metrů. Po stranách zatkán drátek pro snadné tvarování.

Jarní stuha baby ballon růžová 2,5/20 za 267,41 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Jarní stuha baby ballon růžová v datech

  • látková stuha - Český výrobce
  • šířka - 25 milimetrů
  • návin - 20 metrů
  • zatkán drátek pro snadné tvarování
  • uvedení cena je za celé balení

Produkt Jarní stuha baby ballon růžová 2,5/20 je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

DK0469
Dřevěný motýl naturál 4cm/24ks
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Dřevěný motýl naturál 4cm/24ks

52 Kč s DPH

SU0273
Lýko - bělené svazek 1kg
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Lýko - raffia - bělené svazek 1kg

352 Kč s DPH

AP1181
Miska s hmotu Ikebana
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Miska s hmotu Ikebana

1 Varianta

236 Kč

236 Kč s DPH
za balení 118 Kč s DPH / ks

Balení po 2 ks

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

FirmNovinky 08. 03. 2021

MDŽ

„Miluješ-li květinu, která vyrostla na nějaké hvězdě, rád se v noci díváš na nebe. Všechny hvězdy rozkvétají květinami…“
Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ

Krásné prožití MDŽ za Bří přeje Mirek

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Inspirace 12. 03. 2023

Jarní kompozice za použití anemonu

Svěží jarní nápad využití misky s aranžovací hmotu na tvoření s anemonen od Fleuriste Chlorophylle - Chinon

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5 zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.