Jarní stuha zajíček 2,5/20

ST2385
ST2682 Jarní stuha zajíček 2,5/20
Jarní stuha fialová zajíček 2,5/20 - látková stuha o šířce 25 milimetrů a návinu 20 metrů. Po stranách zatkán drátek pro snadné tvarování.

Jarní stuha zajíček 2,5/20 za 298,87 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Jarní stuha zajíček v datech

  • látková stuha - Český výrobce
  • šířka - 25 milimetrů
  • návin - 20 metrů
  • zatkán drátek pro snadné tvarování
  • uvedení cena je za celé balení

Produkt Jarní stuha zajíček 2,5/20 je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST1906
Stuha látková kostkovaná červená 3,5/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha látková kostkovaná červená 3,5/10

146 Kč s DPH

ST1301
Stuha látková protkávaná modrošedá 4/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha látková protkávaná modrošedá 4/10

129 Kč s DPH

AP0319
Aranžovací hmota v držáku malá mokrá
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Aranžovací hmota v držáku malá mokrá

45 Kč s DPH

Procent
Množstevní rabat, cena od 24 Kč

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

FirmNovinky 08. 03. 2022

MDŽ 2022

„Miluješ-li květinu, která vyrostla na nějaké hvězdě, rád se v noci díváš na nebe. Všechny hvězdy rozkvétají květinami…“
Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ

Krásné prožití MDŽ za Bří přeje Mirek

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

FirmNovinky 29. 01. 2023

Rozšíření funkcí - změna vzhledu

Přáli jste si, tak tady to máte! Aneb větší náhledy produktů :)

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5 zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.