Kruh z aranžovací hmoty a rozchodíku

Kruh z aranžovací hmoty a rozchodíku
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Zná to asi každý, jdete na procházku a hlava stejně pracuje a všude vidí materiál, který by se dal použít i když je v bio kontejneru. Autorkou věnce je Jitka Jirků.

Základ byl opět z kostky aranžovací hmoty Victora Block a pomocí nože vyřezaný podklad. Aneb proč použít již hotový základ na plastovém, či polystyrénovém tvrzeném podkladu, když se s tím můžu řezat že? :P

Věnec z aranžovací hmoty

Následovala piplavá práce vypichování aranžovací hmoty na živé květiny pomocí nastříhaných větviček seda, nebo také rozchodníku.

Věnec z rozchodníku v aranžovací hmotě

Použitý materiál:

VICTORIA BLOCK
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

VICTORIA BLOCK

Nehodí se vám klasicky rozměr "kostky" z aranžovací hmoty na živé květiny? Victora Block vám pomůže realizovat vaše floristické plány! Nařežte si "florex" jak potřebujete vy!

137 Kč s DPH

Detail

Děkuji Jitce Jirků za zaslané fotografie a popisek. 

Líbí se článek? Sdílejte ho! :)

Míra Jandera

Chcete pomoci?

Mirek Jandera #klukodkytek

Štítky


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5 zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.