Křepelčí vajíčka zelené

DK0051
DK0051 Křepelčí vajíčka zelené
Křepelčí vajíčka zelené - barvené přírodní křepelčí vajíčka o výšce cca 2 centimetry, balené v krabičce po 20 kusech. Uvedená cena je za balení.

Křepelčí vajíčka zelené za 94,38 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Křepelčí vajíčka zelené - barvené přírodní křepelčí vajíčka o výšce cca 2 centimetry, balené v krabičce po 20 kusech. Uvedená cena je za balení.

Produkt Křepelčí vajíčka zelené je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

LS0232
Tulipány velké mix 72 kusů
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Tulipány velké mix 72 kusů

18,88 Kč s DPH

Detail
VL0706
Vazbová lilie velká
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Vazbová lilie velká

8 Variant

12,71 Kč s DPH

Detail
ST0875
Stuha spirála růžová 4/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha spirála růžová 4/10

142 Kč s DPH

Detail
ST1903
Stuha jarní modrá světlá 4/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha jarní modrá světlá 4/10

126 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Jak se používá aranžovací hmota? Aneb vše o květinových hmotách!

Ptáte se jak vybrat aranžovací hmotu? Jak kostku hmoty namočit? Jak dlouho vydží květiny v květinové hmotě? Odpovíme na časté dotazy a pokud není zodpovězeno, nebojte se zeptat ;) 

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Inspirace 28. 09. 2022

Kruh z aranžovací hmoty a seda

Podzim již hraje všemi barvami, tak se pojďte podívat na inspiraci jak využít kruh z aranžovací hmoty a sedum.

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.