Pohřební stuha bordura 8/50

ST2271
ST2651 Pohřební stuha bordura 8/50
Pietní věncová stuha o šířce 8 centimetrů a návinu 47 metrů (50 yardů). Materiál stuhy je polypropylén, stuhu můžete popisovat permanentním popisovačem (lihový fix), případně při nastavení tiskárny, lze i tisknout. Uvedená cena je za celý návin stuhy.

Pohřební stuha bordura 8/50 za 193,60 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Popisek
  • šířka stuhy: 8 centimetrů
  • návin stuhy: 47 metrů (50 yardů)
  • materiál: PP - polypropylen
  • popisování: tisk nebo ručně
  • cena: za celý návin

Produkt Pohřební stuha bordura 8/50 je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

DK0392
Hvězda z březové kůry na zavěšení
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Hvězda z březové kůry na zavěšení

3 Varianty

24 Kč s DPH

Detail
ST1317
Stuha metalická zlatá barevý dekor 4/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha metalická zlatá barevý dekor 4/10

138 Kč s DPH

AP1379
Motýl z aranžovací hmoty na stojanu
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Motýl z aranžovací hmoty na stojanu

393 Kč s DPH

ST3332
Stuha vanoční červená zlatý ww vzor 3,5/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha vanoční červená zlatý ww vzor 3,5/10

157 Kč s DPH

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Pietní stuha od vás

Takhle to dopadá, když umíte fotit a ještě se podělíte :) 

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Inspirace 05. 05. 2022

Texty na smuteční stuhy

Inspirace na smuteční a pietní texty na stuhy.

 

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5 zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.