Miska na kulatou aranžovací hmotu

PL0010
PL0005 Miska na kulatou aranžovací hmotu

Miska kulatá z pevného plastu o vnějším rozměru 10,5 x 4 centimetry, vnitřní rozměry  8 centimetrů. Vhodné pro kulatou aranžovací hmotu cihly na na živé či suché květiny. Uvedená cena je za 1 kus, baleno v setu po 5 kusech.

Miska na kulatou aranžovací hmotu za 18,88 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Miska kultá z pevného plastu o vnějším rozměru 10,5 x 4 centimetry, vnitřní rozměry  8 centimetrů. Vhodné pro kulatou aranžovací hmout cihly na na živé či suché květiny.

Popisek

  • venkovní rozměry: 10,5 x 4 centimetry
  • vnější rozměry: 8  centimetrů
  • materiál: plast
  • balení: set 5 kusů, uvedená cena je za 1 kus

Produkt Miska na kulatou aranžovací hmotu je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST2761
Trikolora ČR - 8/50
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Trikolora ČR - 8/50

189 Kč s DPH

PT0003
Koš kulatý hnědý pr. 20 cm
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Koš kulatý hnědý pr. 20 cm

128 Kč s DPH

ST2043
Kostkovaná stuha růžovofialová 2,5/25m
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Kostkovaná stuha růžovofialová 2,5/25m

173 Kč s DPH

ST3334
Stuha juta vánoční vzor červená 4,5/5
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha juta vánoční vzor červená 4,5/5

117 Kč s DPH

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Inspirace 19. 02. 2023

Pietní inspirace od Vás

Pietní událost nikdy nepotěší, ale i tak lze zvládnout s eleganci. Pár ukázek vašich praci ;)

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5 zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.