Umělé vánoční hvězdy

Přejít rovnou k produktům

Vneste do vašeho domova kouzelnou atmosféru pomocí umělých vánočních hvězd. Kromě tvorby adventního věnce a zdobení stromečku jsou umělé vánoční hvězdy oblíbeným prvkem k dekoraci hrobů. Opadala vám tato sváteční květina ještě před Štědrým dnem? Užijte si svátky bez zbytečných starostí – umělá vánoční hvězda nepotřebuje žádnou péči a radost vám bude dělat třeba i za rok. Nabízíme umělé květiny jako živé. 

Při tvorbě vánočního aranžmá či adventního věnce přijdou vhod také další floristické potřeby jako například bodec na svíčky, floristický drát či floristická páska. V naší široké nabídce nechybí ani samotné svíčky, vánoční stuhy různých vzorů a šíří, aranžovací hmoty a mnoho dalšího. Neváhejte si prohlédnout naši celou nabídku.

Míra Jandera

Chcete pomoci?

Mirek Jandera #klukodkytek

Co vás nejčastěji zajímá?

Přejít do poradny

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.