33 odstínů látkových růží ? A co takhle 84?!

33 odstínů látkových růží ?
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Potřebujete velký výběr barev umělých látkových růži a nepotřebujete velké množství od jedné barvy ? Vazbové růže máme balené po 24 kusech a aktuálně si můžete vybírat z 84 barevných odstínů !  

Náš tip
Látková vazbová růže
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Látková vazbová růže

Vazbový umělý květ růže o průměru 9 centimetrů. Látková květina složena z 5 okvětních plátků. Baleno ve folii po 24 kusech, uvedená cena je za 1 kus. Květina se upevňuje na drátek či stonek který není součástí balení, můžete ji také lepit pomocí tavného lepidla.

7 Kč s DPH

Detail

PS: Aspoň člověk při balení vaší objednávky má kroky po skladě a nemusí po večerech ještě chodit běhat :) Fajn pátek Mirek 

 

Líbí se článek? Sdílejte ho! :)

Míra Jandera

Chcete pomoci?

Mirek Jandera #klukodkytek


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5 zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.