Chcete pomoci?
Mirek Jandera #klukodkytek
Zeptat se na cokolivVazbový umělý květ růže o průměru 9 centimetrů. Látková květina složena z 5 okvětních plátků. Baleno ve folii po 24 kusech, uvedená cena je za 1 kus. Květina se upevňuje na drátek či stonek který není součástí balení, můžete ji také lepit pomocí tavného lepidla.
Vazbová růže z látky o průměru 9 centimetrů. Látkové růže jsou určené k venkovnímu i vnitřnímu použití (aranžování). Látková květina složena z 5 okvětních plátků. Baleno ve folii po 24 kusech, uvedená cena je za 1 kus. Květina je vazbová (samostatná hlavička), Upevňuje se na drátek či stonek, který NENÍ součástí balení. Můžete ji také lepit pomocí tavného lepidla a tavné misky které vám usnadní práci. Pro velmi časté plesové aranžování, lze hlavičku růže propíchnout zavíracím špendlíkem.
Popisek
Na spodku každé vazbové květiny, je trubička, do které se zasouvá drát k vazbovým květinám. Tento drát tak nahrazuje stojek a umožňuje aranžování.

Drtátek stačí do květu zasunout

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu
Inspirace na aranžovací srdíčko plné s aranžovací hmotou na živé květiny na položení od Fiesta flowers birmingham
Číst celý článek
Autor článku Mirek Jandera
Chcete se dozvědět, jak se vyrábějí chryzantémové plátky na dušičkové věnečky? Pojďte se s námi podívat "pod pokličku" a sledovat jednotlivé kroky.
Číst celý článek
Autor článku Mirek Jandera