Stuha kostka modrá bílá 4/10

ST1656
ST1656 Stuha kostka modrá bílá 4/10
Stuha kostka modrá bílá, šířka 4 centimetry, návin 10 metrů.

Stuha kostka modrá bílá 4/10 za 141,57 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha kostka modrá bílá, šířka 4 centimetry, návin 10 metrů.

Produkt Stuha kostka modrá bílá 4/10 je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST1188
Pohřební stuha - motiv křiž 8/50
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Pohřební stuha - motiv křiž 8/50

1 Varianta

194 Kč s DPH

Detail
PL0073
Floristická miska mini
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Floristická miska mini

6 Variant

27 Kč s DPH

Detail
ST1571
Stuha torsade 2,5/10 hnědá
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha torsade 2,5/10 hnědá

61 Kč s DPH

Detail
ST1251
Stuha bronzová dekor obdélník 4/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha bronzová dekor obdélník 4/10

149 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Věnec s aranžovací hmotou a stojanem - inspirace od Vás

Posíláte své práce a nás to moc těší. Ukázka věnců o průměru 55 cm s aranžovací hmotou a stojanem v podání floristek z Květinářství Pytlík.  

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Jaký vybrat držák s aranžovací hmotou ?

Potřebujete malý, střední, velký držák s aranžovací hmoty? Váháte s výběrem velikosti? Nebo děláte něco velkého a potřebujete stabilitu na květinové aranžmá? Řešení máme! Pojďme se společně podívat na varianty a uvést příklady nejčastějšího použití :).

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.