Chcete pomoci?
Mirek Jandera #klukodkytek
Zeptat se na cokolivLátková vazbová hlava umělé pivoňky o průměru 9 cm v čistě bílém odstínu je dodávána v balení po 12 kusech a slouží jako vysoce realistický, elegantní polotovar pro celoroční, svatební i smuteční floristiku.
Vsaďte na dokonalou čistotu, eleganci a absolutní univerzálnost. Látková květová hlava umělé pivoňky v zářivě bílé barvě okouzlí svým mimořádně realistickým provedením a bohatě vrstveným, plným květem. Tento nadčasový tón působí ve vazbách velmi vkusně, svěže a noblesně, díky čemuž se stane nepostradatelným základem pro jemné svatební dekorace i důstojná smuteční aranžmá.
Tento samostatný samostatný polotovar (květ bez stonku) s průměrem 9 cm je navržen pro všestranné kreativní projekty. Prvotřídní textilní materiál zaručuje dlouhou životnost, stálost čisté barvy a skvělou odolnost vůči nepříznivému podzimnímu či zimnímu počasí. Pro instalaci a pevné upevnění květových hlav do vazeb budete potřebovat floristický drátek, plastový stonek nebo horké tavné lepidlo, které nejsou součástí balení.
Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu
Dorazila další fotka vaší práce a tak rádi ukážeme, látkové pivoně velké ve vaši dekoraci na dveře.
Číst celý článek
Autor článku Mirek Jandera
Minulý týden proběhla "fofr" zásobovací akce kruhy a srdci z aranžovací hmoty a o výsledek práce Květinové galerie Eliška se s vámi rádi podělíme :)
Číst celý článek
Autor článku Mirek Jandera