Chcete pomoci?
Mirek Jandera #klukodkytek
Zeptat se na cokolivKovová vločka o průměru 8 centimetrů, 3d prolis. Rusted, vintage, nebo také orezlá povchová úprava. Nemusíte se bát, rozhodně se neušpiníte. Balení obsahuje 12 kusů. Celkov délka zápichu 26 centimetrů. Využijete jako dekoraci na vánoční tvoření.
Kovová vločka o průměru 8 centimetrů, 3d prolis. Rusted, vintage, nebo také orezlá povchová úprava. Nemusíte se bát, rozhodně se neušpiníte. Balení obsahuje 12 kusů. Celkov délka zápichu 26 centimetrů. Využijete jako dekoraci na vánoční tvoření.
Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu
Pojďte okouknout jarní svěží inspiraci na věnec od Slovinského květinářství Cvetlicarna Roz'ca - Tržič.
Číst celý článek
Autor článku Mirek Jandera
Potřebujete malý, střední, velký držák s aranžovací hmoty? Váháte s výběrem velikosti? Nebo děláte něco velkého a potřebujete stabilitu na květinové aranžmá? Řešení máme! Pojďme se společně podívat na varianty a uvést příklady nejčastějšího použití :).
Číst celý článek
Autor článku Mirek Jandera