Stuha juta vánoční vzor modrá 4,5/5

ST3333
ST3333 Stuha juta vánoční vzor modrá 4,5/5
Stuha juta vánoční vzor modrá 4,5/5 - jutová stuha o šíři 4,5 centimetrů a návinu 5 metrů.

Stuha juta vánoční vzor modrá 4,5/5 za 117,37 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha juta vánoční vzor modrá 4,5/5 - jutová stuha o šíři 4,5 centimetrů a návinu 5 metrů.

Produkt Stuha juta vánoční vzor modrá 4,5/5 je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

AP1315
Medvídek Teddy na položení
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Medvídek Teddy na položení

189 Kč s DPH

ST1761
Stuha zlatá YY třpytivý dekor 4/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha zlatá YY třpytivý dekor 4/10

149 Kč s DPH

ST1754
Stuha modrá vzor strips 4/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha modrá vzor strips 4/10

149 Kč s DPH

ST0538
Stuha páska dekor proužek 2/50
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha páska dekor proužek 2/50

9 Variant

87 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Inspirace 05. 11. 2022

Inspirace jak využít land lotus ve vánoční výzdobě

Vánoce ji pomalu "klepou" na dveře a tak přinášime inspiraci jak využít suché květy land lotusu.

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Jak se používá aranžovací hmota? Aneb vše o květinových hmotách!

Ptáte se jak vybrat aranžovací hmotu? Jak kostku hmoty namočit? Jak dlouho vydží květiny v květinové hmotě? Odpovíme na časté dotazy a pokud není zodpovězeno, nebojte se zeptat ;) 

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.