Miska 15 cm

Pevná plastová miska o vrchním průměru 15 centimetrů. Na dně je cca 1,5 centimetru vysoký vnitřní prolis na vodu. Využíváte jako základ pro vaše dekorace, aranžmá či jako obal na květinu v žardině.

Miska 15 cm za 17,79 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Popisek
  • vnější rozměry: š x v - 15 x 7,5 centimetrů
  • barva: dle vašeho výběru
  • materiál: plast
  • provedení: miska - nemá odtoky, vnitřní prolis na vodu ve dně cca 1,5 cm

Produkt Miska 15 cm je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

PL0173
Aranžovací miska Decorra
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Aranžovací miska Decorra

3 Varianty

41 Kč s DPH

Detail
SU0895
Platyspernum stone washed 1kg
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Platyspernum stone washed 1kg

476 Kč s DPH

Detail
VL0599
Gerbera střapatá růžová malina
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Gerbera střapatá růžová malina

7,50 Kč s DPH

Detail
ST3141
Látková stuha kytky zlatý kraj 3,5/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Látková stuha kytky zlatý kraj 3,5/10

148 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

FirmNovinky 12. 03. 2021

33 odstínů látkových růží ?

Chce si také objednat 33 odstínů umělých látkových růží po 1 balení? Klidně! Pojďme je společně prozkoumat ;)

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Věnec s aranžovací hmotou a stojanem - inspirace od Vás

Posíláte své práce a nás to moc těší. Ukázka věnců o průměru 55 cm s aranžovací hmotou a stojanem v podání floristek z Květinářství Pytlík.  

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.