Keramický podstavec na č. svíčku zlatý

DK0275
DK0275 Keramický podstavec na č. svíčku zlatý
Keramický podstavec na č. svíčku zlatý - výška 10 centimetrů, šířka 6 centimetrů.

Keramický podstavec na č. svíčku zlatý za 55,06 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Keramický podstavec na č. svíčku zlatý - výška 10 centimetrů, šířka 6 centimetrů.

Produkt Keramický podstavec na č. svíčku zlatý je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST2370
Stuha látková šedá potisk 3,5/5m
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha látková šedá potisk 3,5/5m

110 Kč s DPH

Detail
ST0705
Stuha z juty potisk - 3,5/10 - bílá
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha z juty potisk - 3,5/10 - bílá

118 Kč s DPH

Detail
ST2564
Smuteční stuha bordura 2x zlatý okraj
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Smuteční stuha bordura 2x zlatý okraj

1 Varianta

173 Kč s DPH

Detail
ST1853
Stuha pietní krajka 8/50
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha pietní krajka 8/50

1 Varianta

194 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Fotka od Vás - aranžovací kroužek pod urnu

Dorazila další fotka vaší práce a tak rádi ukážeme. Kroužek z aranžovací hmoty s pevnou plastovou podstavu. Kruh byl navržen k pietní floristice, ale využití najde i k jiným příležitostem. 

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Inspirace 03. 08. 2020

Inspirace jak tvořit s organzou

Uznávaná česká floristka Klára Franc Vaříková hned 2x ukázala, jak elegantně využít organzu ve smuteční floristice.

 

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.