Bodec na svíčky malý

AP0577
AP0577 Bodec na svíčky malý
Bodec na svíčky malý - průměr 3 centimetry, délka zápichu do svíčky 1,8 centimetru, délka zápichu do podkladu 4,3 centimetru, celková výška 6,5 centimetru. Zápich je vhodný pro konzumní svíčky.

Bodec na svíčky malý za 7,02 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Bodec na svíčky malý - průměr 3 centimetry, délka zápichu do svíčky 1,8 centimetru, délka zápichu do podkladu 4,3 centimetru, celková výška 6,5 centimetru. Zápich je vhodný pro konzumní svíčky.

Produkt Bodec na svíčky malý je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST2385
Jarní stuha zajíček 2,5/20
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Jarní stuha zajíček 2,5/20

3 Varianty

299 Kč s DPH

Detail
AP1447
Miska na 2 cihly aranžovací hmoty
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Miska na 2 cihly aranžovací hmoty

2 Varianty

42 Kč s DPH

Detail
DKP0037
Beruška na lepidle 3cm x 2,5cm /12 ks
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Beruška na lepidle 3cm x 2,5cm /12 ks

66 Kč s DPH

ST3248
Metalická stuha dekor plástev 3/50
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Metalická stuha dekor plástev 3/50

3 Varianty

104 Kč s DPH

Detail

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Inspirace 04. 11. 2022

Kruh z aranžovací hmoty a rozchodíku

Co jeden vyhodí, druhý využije! Pojďte se podívat na inspiraci jak využít kruh z aranžovací hmoty a ostříhaný rozchodník z bioodpadu.

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Látkové lilie v živé vazbě

Fotka vaší práce a našeho zboži, aneb vazbové látkové lile v "akci".

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.