Hmota v držáku mokrá bez dna

AP0458
AP1362 Hmota v držáku mokrá bez dna
Tato aranžovací pomůcka vám pomůže v okamžiku, kdy potřebujete stavbilitu květin v kleci a hmotu potřebuje propíchnout, či samotnou klec přidělat k podložce na více místech. Rozměry 24*12 a výška 6 centimetrů.

Hmota v držáku mokrá bez dna za 42,47 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Tato aranžovací pomůcka vám pomůže v okamžiku, kdy potřebujete stavbilitu květin v kleci a hmotu potřebuje propíchnout, či samotnou klec přidělat k podložce na více místech. Rozměry 24*12 a výška 6 centimetrů. Kartonové balení 25 kusů.

Produkt Hmota v držáku mokrá bez dna je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST3148
Stuha krémová motiv kytičky bílá 4/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha krémová motiv kytičky bílá 4/10

170 Kč s DPH

ST2190
Stuha plátnová tyrkys 1,2/10 ww
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha plátnová tyrkys 1,2/10 ww

44 Kč s DPH

ST2333
Jemná juta kostky červená 4/10
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Jemná juta kostky červená 4/10

173 Kč s DPH

ST2177
Stuha torsade 4/10 bordozlatá
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha torsade 4/10 bordozlatá

98 Kč s DPH

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Jaký vybrat držák s aranžovací hmotou ?

Potřebujete malý, střední, velký držák s aranžovací hmoty? Váháte s výběrem velikosti? Nebo děláte něco velkého a potřebujete stabilitu na květinové aranžmá? Řešení máme! Pojďme se společně podívat na varianty a uvést příklady nejčastějšího použití :).

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.