Srdíčko z okrasného chřestu a aranžovací hmoty

Srdíčko z okrasného chřestu a aranžovací hmoty
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Podzim je pro někoho oddechový čas a pro jiného příprava na zimu a údržba zahrady a květin. Nejinak tomu bylo i s materiálem na toto srdíčko jehož autorkou je Jitka Jirků.

Hotové srdce z aranžovací hmoty a asparagusu

 

Základ byl z kostky aranžovací hmoty Victora Block a pomocí nože vyřezaný podklad ve tvaru srdce. Případně může použít již hotový základ na plastovém, či polystyrénovém tvrzeném podkladu.

Základ srdce vyřezaný z hmoty Victoria Block

Následovala piplavá práce vypichování aranžovací hmoty na živé květiny pomocí nastříhaných větviček asparagusu, nebo také okrasného asapagusu

Rozpracované srdce s asparágusu a aranžovací hmoty

Po dokončení práce vypadala takto

Srdíčko z okrasného chřestu a "florexové" aranžovací hmoty

Použitý materiál:

VICTORIA BLOCK
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

VICTORIA BLOCK

Nehodí se vám klasicky rozměr "kostky" z aranžovací hmoty na živé květiny? Victora Block vám pomůže realizovat vaše floristické plány! Nařežte si "florex" jak potřebujete vy!

137 Kč s DPH

Detail

Děkuji Jitce Jirků za zaslané fotografie a popisek. 

ps: více informaci o asparagusu najdte třeba v tomto článku

Líbí se článek? Sdílejte ho! :)

Míra Jandera

Chcete pomoci?

Mirek Jandera #klukodkytek

Štítky


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5 zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.