0. OFVN - fotoreport

0. OFVN - fotoreport
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

On-line je fajn, ale není nad osobní kontakt. Proto vznikla myšlenka setkání členů skupiny a aby se jen tak nesedělo, tak se přidala i inspirace pro účastníky. Toto byl úvodní text a jak to celé probíhalo se dozvíte na následujících řádcích a fotkách (vážně i nevážně). 

Dle předpovědi slunný víkend 9-10.10.2021, začal přízemním mrazíkem a někdo (já) se opravdu jal uklidi venkovní kytky.
 
 
Jako první dorazila návštěvnice Jitka Jirků, která se posléze dobrovolně-nedobrovolně přetransformovala do role organizátorky a předváděcí. Dorazil i květinový materiál a jedna z klíčových osob Lukáš Kouřil z Brna, který stihl stát jen na 6 semaforech na rekonstruovaném tahu Brno - Litomyšl. Proběhla rychlá porada a vytyčení plánu.
 
 
K pocitu, že to úspěšně zvládneme nepřispíval jen Mario Maška z Trnavy, který od ranních hodin čile reportoval, kolik mají Národní dopravci Času Dost zpoždění a kolik dostává vody jako omluvu. Načež padla myšlenka, že pokud dostane i bagetu, tak akce proběhne asi bez něj.
 
 
Vypadalo to jen na 50 minutovou "sekeru" s kterou se teoreticky počítalo tím, že se ruší plánovaný oběd :P Následně se s nadšením vyrazilo v uvítací delegaci na nádraží, kde za svitu sluníčka a studeného větru, naše nadšení pomalu ochladalo, ale nakonec dojel - 3x hura! 
 
 
Stihl se i rychlý oběd a šup přebrat prostor a připravit květiny. Začátek akce avizovaný na 14.00 většina účastníků zastihla již na svých místech a "černé" ovce dorazily v následujících 10 - 20 minutách. A pak už to jelo jak na drátkách a dle programu. Lukáš Kouřil předvedl pár podzimních kytic, Mario Maška si "hrál" s věncem a ještě mezi tím stíhal vše vtipně glosovat a odpovídat na dotazy z publika.
 
 
Mario Maška předvedl ještě jednu malou kytici. 
 
 
V prostojích Jitka Jirků představila své srdce séda na aranžovací hmotě.
 
 
Proběhla kratší přestávka a následoval tajný úkol, který si vymysleli sami floristé a ještě si pozvali i pomoc z publika.  Zadání bylo jednoduché: 3x stejný materiál a něco z toho udělej. Během okamžiku se ukázalo, že když 3 dělají defakto to samé, vypadá to úplně jinak.
 
 
Závěrem akce byla ještě narozeninová kytice, kde ji Mario i Lukáš pojali po svém.
 
 
Následoval zvonec a setkání byl konce, ale ne tak, úplně. Během úklidu probíhala ještě čilá debata a výměna kontaktů. Doplňkovým programem byla noční komentovaná návštěva kostela s laserovým křížem, promítnutím art filmu na strop a vyhlídkou na noční Litomyšl.
 
Tímto děkuji všem za účast, pomoc s organizaci a fajn víkend. Více fotek je v přiložené galerii, pokud některé chybí a máte je, prosím o zaslání ;) 
 
   

Líbí se článek? Sdílejte ho! :)

Míra Jandera

Chcete pomoci?

Mirek Jandera #klukodkytek

Štítky


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5 zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.