Miska s aranžovací hmotu

AP0479
AP1455 Miska s aranžovací hmotu
Miska s aranžovací hmotu - mokrá - celkem i s miskou je průměr 12 cm, výška5 cm, samotný vklad 8 x 5 cm, baleno ve folii po 2 kusech a v kartonu po 24 kusech.

Miska s aranžovací hmotu za 35,09 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Miska s aranžovací hmotu - mokrá - celkem i s miskou je průměr 12 cm, výška5 cm, samotný vklad 8 x 5 cm, baleno ve folii po 2 kusech a v kartonu po 24 kusech.

Produkt Miska s aranžovací hmotu je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

ST3473
Kostková stuha s monofilem a drátem - 1,5cm/25m
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Kostková stuha s monofilem a drátem - 1,5cm/25m

3 Varianty

96 Kč s DPH

Detail
ST3213
Smuteční stuha dekor 8/50
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Smuteční stuha dekor 8/50

1 Varianta

194 Kč s DPH

PL0139
Miska elipsa mini
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Miska elipsa mini

4 Varianty

149 Kč

149 Kč s DPH
za balení 30 Kč s DPH / ks

Balení po 5 ks
Detail
ST3312
Stuha valentýn 2/100
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Stuha valentýn 2/100

123 Kč s DPH

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Inspirace 27. 02. 2023

Nezvyklá pietní inspirace

Jeden nezvyklý a efektní kruh s kyticí pro uctění pietní události.

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Inspirace 05. 11. 2022

Jak poznat špatně namočenou aranžovací hmotu?

Ilustrační video jak správně namočit zelenou aranžovací hmotu pro aranžování živých květin a jak to vypadá, když nedodržíte postup.

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5 zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.