Aranžovací miska Testa velká

PL0182
PL0179 Aranžovací miska Testa velká
Netradiční půlkulatá plastová miska o vnějších rozměrech 32 x 11,5 centimetrů s otvorem v rozměrech 19 x 8,5 x 5,5. Využíváte jako základ pro vaše dekorace a aranžmá.

Aranžovací miska Testa velká za 44,17 Kč s DPH ✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Popisek
  • vnější rozměry: d x š - 32 x 11,5 centimetrů
  • vnitřní rozměry: d x š x v - 19 x 8,5 x 5,5 centimetrů
  • barva: dle vašeho výběru
  • materiál: plast

Produkt Aranžovací miska Testa velká je zařazen v těchto kategoriích

Co vás nejčastěji zajímá?

Do poradny

K tomuto produktu lidé nejčastěji kupují

AP0446
Florette midi premium
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Florette midi premium

60 Kč s DPH

PT0036
Roh malý
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Roh malý

63 Kč s DPH

ST0920
Metalická stuha-3,8cm/33m-růžová malina
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Metalická stuha-3,8cm/33m-růžová malina

129 Kč s DPH

ST2386
Jarní stuha baby ballon růžová 2,5/20
✔ Skladem - expedice 1-3 dny

Jarní stuha baby ballon růžová 2,5/20

267 Kč s DPH

Nechejte se inspirovatNa blogu najdete návody a inspiraci pro svoji tvorbu

Inspirace 05. 05. 2022

Texty na smuteční stuhy

Inspirace na smuteční a pietní texty na stuhy.

 

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Jaký vybrat držák s aranžovací hmotou ?

Potřebujete malý, střední, velký držák s aranžovací hmoty? Váháte s výběrem velikosti? Nebo děláte něco velkého a potřebujete stabilitu na květinové aranžmá? Řešení máme! Pojďme se společně podívat na varianty a uvést příklady nejčastějšího použití :).

Číst celý článek
Mirek Jandera

Autor článku Mirek Jandera

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Bří JANDEROVÉ , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.